PRACA TARNÓW
322
794
USŁUGI
781
430
15
88
373
37
DLA DOMU
591
298
140
1351
6
DLA DZIECKA
10
460
156
338
» Inne
392
NAUKA I EDUKACJA
180
202
399
NIERUCHOMOŚCI
BEZ POŚREDNIKÓW
93
47
111
M I E S Z K A N I A
224
18
23
318
3
6
D O M Y
218
21
33
3
D Z I A Ł K I
329
21
15
LOKALE
40
8
208
MOTORYZACJA
6
801
341
394
41
204
» Audi
87
» BMW
51
» Fiat
53
» Ford
88
25
26
» KIA
23
21
38
34
» Opel
118
67
63
21
51
48
101
12
13
172
2
TELEFONY GSM
110
0
28
KOMPUTERY
122
0
15
WESELA
28
8
5
8
40
AGD,TV,ELEKTRONIKA
617
1
SPORT i HOBBY
38
38
260
6
24
» Inne
224
MODA i URODA
DAMSKA
» Buty
37
129
» Inne
101
MĘSKA
» Buty
47
74
» Inne
33
ROZRYWKA
2
5
» Inne
201
TURYSTYKA
3
14
RÓŻNE
20
1303
41
206
5
12
24
68
MATRYMONIALNE
20
2

Ogłoszenie #2448218

Grupa Azoty ogłasza przetarg na sprzedaż dz.4/64 #2448218

telefon :
miejscowość :
Tarnów
data ważności :
2026-09-29 (dodane: 2026-08-30 00:03)
cena :
404819 zł
wyświetleń :
520




Grupa Azoty S.A., ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów ogłasza V przetarg pisemny na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 4/64 obręb 208 o pow. 0,1084 m2 wraz z prawem własności posadowionego na działce budynku magazynu zboża (spichlerza) oraz prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki nr 4/66 obr. 208 o pow. 0,0925 m2, objęte księgą wieczystą nr TR1T/00064069/3.
Cena wywoławcza za obie działki nr: 4/64 i 4/66 o łącznej powierzchni 0,2009 ha wynosi łącznie: 404 819,00 zł. Do tej kwoty zostanie
doliczony należny podatek VAT w wysokości 23% od kwoty wylicytowanej za
niezabudowaną działkę nr 4/66 obr. 208 .
Oferta winna być przesłana na adres: Grupa Azoty S.A., ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, Kancelaria Ogólna, Centrum Infrastruktury lub dostarczona osobiście do dnia 28.07.2026 r. do godziny 10:00.
Wszelkich informacji dotyczących ww. przetargu udzielają:
- w kwestiach merytorycznych i technicznych Pani Sylwia Wachta tel. +48 14 637 49 68; mail: sylwia.wachta@grupaazoty.com oraz Pan Miłosz Klimowski tel. +48 14 637 33 29; 785 780 580 mail: milosz.klimowski@grupaazoty.com
- w kwestiach proceduralnych Pan Sławomir Sitek – tel. +48 14 637 21 64 mail: slawomir.sitek@grupaazoty.com
Szczegółowe warunki uczestnictwa jak również pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikami została zamieszczona na stronie internetowej Grupy Azoty S.A. w zakładce „Przetargi i Ogłoszenia” oraz na Platformie Zakupowej

  • « Powrót
  • Usuń
Odpowiedz na to ogłoszenie

Twój e-mail: ()


Twoja odpowiedź:


Przepisz kod z obrazka:



Inne ogłoszenia tego użytkownika (5):
W serwisie
Licznik odwiedzin


Aktualnie stronę przegląda
41 użytkowników.
Informacje

🔹 Regulamin


Reklamy