PRACA TARNÓW
322
794
USŁUGI
781
430
15
88
373
37
DLA DOMU
591
298
140
1351
6
DLA DZIECKA
10
460
156
338
» Inne
392
NAUKA I EDUKACJA
180
202
399
NIERUCHOMOŚCI
BEZ POŚREDNIKÓW
93
47
111
M I E S Z K A N I A
224
18
23
318
3
6
D O M Y
218
21
33
3
D Z I A Ł K I
329
21
15
LOKALE
40
8
208
MOTORYZACJA
6
801
341
394
41
204
» Audi
87
» BMW
51
» Fiat
53
» Ford
88
25
26
» KIA
23
21
38
34
» Opel
118
67
63
21
51
48
101
12
13
172
2
TELEFONY GSM
110
0
28
KOMPUTERY
122
0
15
WESELA
28
8
5
8
40
AGD,TV,ELEKTRONIKA
617
1
SPORT i HOBBY
38
38
260
6
24
» Inne
224
MODA i URODA
DAMSKA
» Buty
37
129
» Inne
101
MĘSKA
» Buty
47
74
» Inne
33
ROZRYWKA
2
5
» Inne
201
TURYSTYKA
3
14
RÓŻNE
20
1303
41
206
5
12
24
68
MATRYMONIALNE
20
2

Ogłoszenie #2448239

V Przetarg sprzedaż działki 4/39 #2448239

telefon :
miejscowość :
Tarnów
data ważności :
2026-09-29 (dodane: 2026-08-30 00:03)
cena :
152030 zł
wyświetleń :
451




Grupa Azoty S.A., ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów ogłasza V przetarg pisemny na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki ewidencyjnej nr 4/39 o powierzchni 0,2244 ha, obręb 208 w Tarnowie.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi netto: 152 030,00 zł.
Oferta winna być przesłana lub dostarczona osobiście do dnia 28.07.2026 r. do godziny 10:00. na adres: Grupa Azoty S.A., ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, Kancelaria Ogólna, Centrum Infrastruktury.

Wszelkich informacji udzielają:
- w kwestiach wizji lokalnej oraz technicznych: Miłosz Klimowski tel. +48 14 637 22 10; 785 780 580 mail: milosz.klimowski@grupaazoty.com oraz Sylwia Wachta tel. +48 14 637 49 68; mail: sylwia.wachta@grupaazoty.com
- kwestiach proceduralno-formalnych: Sławomir Sitek tel. +48 14 637 21 64, 661 310 255, mail: slawomir.sitek@grupaazoty.com

Szczegółowe warunki uczestnictwa i zastrzeżenia jak również pełna treść ogłoszeń wraz z załącznikami dostępne są m.in. na stronie internetowej Grupy Azoty S.A. w zakładce „Przetargi i Ogłoszenia” oraz na Platformie Zakupowej

  • « Powrót
  • Usuń
Odpowiedz na to ogłoszenie

Twój e-mail: ()


Twoja odpowiedź:


Przepisz kod z obrazka:



Inne ogłoszenia tego użytkownika (5):
W serwisie
Licznik odwiedzin


Aktualnie stronę przegląda
26 użytkowników.
Informacje

🔹 Regulamin


Reklamy